Medewerkers

De medewerkers van het Hunebedcentrum zijn telefonisch bereikbaar op het nummer 0599 – 236374 (van maandag tot en met vrijdag van 9.00 – 17.00 uur).

Hein Klompmaker
Directeur
E hklompmaker@hunebedcentrum.nl

Harrie Wolters
Adjunct-directeur
E hwolters@hunebedcentrum.nl

Michelle Zandbergen
Office manager / afdeling reserveringen
E mzandbergen@hunebedcentrum.nl

Nathalie Caspers
Manager museumwinkel
E ncaspers@hunebedcentrum.nl

Janneke Geerts
Manager horeca
janneke@inpres.nu

Nadine Lemmers
Educator / archeoloog
E nlemmers@hunebedcentrum.nl

Sabine van Wijk
Medewerker communicatie / arrangementen
E svanwijk@hunebedcentrum.nl

Maurice Weekhout
Coördinator vrijwilligers
mweekhout@hunebedcentrum.nl

Sabine Oving
Financiën
E soving@hunebedcentrum.nl

Fia Visser
Vormgeving
E fvisser@hunebedcentrum.nl