Medewerkers

De medewerkers van het Hunebedcentrum zijn telefonisch bereikbaar op  0599 – 236374 (van maandag tot en met vrijdag van 09.00 – 17.00 uur).

Harrie Wolters

Algemeen directeur

hwolters@hunebedcentrum.nl

Jan Tingen

Directeur bedrijfsvoering

jtingen@hunebedcentrum.nl

Michelle Zandbergen

Office manager / reserveringen

mzandbergen@hunebedcentrum.nl

Janneke Geerts

Manager horeca

jgeerts@hunebedcentrum.nl

Nadine Lemmers

Educator / archeoloog

nlemmers@hunebedcentrum.nl

Gijs Klompmaker

Marketing

gklompmaker@hunebedcentrum.nl

Sabine Oving

Financiën

soving@hunebedcentrum.nl / facturen@hunebedcentrum.nl

Fia Visser

Vormgeving

fvisser@hunebedcentrum.nl

Maurice Weekhout

Vrijwilligerscoördinator / facilitair

mweekhout@hunebedcentrum.nl