Skip to main content

Medewerkers

De medewerkers van het Hunebedcentrum zijn telefonisch bereikbaar op  0599 – 236374 (van maandag tot en met vrijdag van 09.00 – 17.00 uur).

Harrie Wolters
Algemeen directeur
hwolters@hunebedcentrum.nl

Michelle Zandbergen
Office manager / reserveringen
mzandbergen@hunebedcentrum.nl

Nadine Lemmers
Educator / archeoloog
nlemmers@hunebedcentrum.nl

Riemke Scharff
Hoofd communicatie en marketing / archeoloog
E rscharff@hunebedcentrum.nl

Sabine Oving
Financiën
soving@hunebedcentrum.nl / facturen@hunebedcentrum.nl

Maurice Weekhout
Vrijwilligerscoördinator / facilitair
mweekhout@hunebedcentrum.nl

Karin Olfert
Activiteitencoördinator
E kolfert@hunebedcentrum.nl

Wouter ten Hoff
Reserveringen
E wtenhoff@hunebedcentrum.nl

Alie Goeree
Vormgeving
E agoeree@hunebedcentrum.nl

Karla de Roest
Medewerker educatie
E kderoest@hunebedcentrum.nl

 

Voor contact met de horeca neem contact op met reserveringen@hunebedcentrum.nl