
Workshop fossielen schetsen
Op woensdag 15 en 22 november trekt het Hunebedcentrum de registers speciaal voor tekenaars open! Onder leiding van kunstschilder Esther Schlebos vindt een tweedaagse workshop plaats waarbij je de kans krijgt om echte fossielen en waarheidsgetrouwe replica’s goed te bekijken en te schetsen.
Neem je favoriete materialen mee; schetsboek, papier, potlood, fineliners enz. Eventueel aquarelverf voor gewassen tekeningen. (echter geen acryl en/of olieverf). Het Hunebedcentrum zorgt voor goede werkplekken in de vorm van tafels, stoelen en goede belichting van de fossielen. Er zullen schedels van een Wolharige neushoorn, Sabeltandtijger en Steppe Wisent liggen. Grote botten van Mammoeten, maar ook schedels van verschillende mensachtigen waaronder de Neanderthaler. De workshop zal gehouden worden in de Granietzaal.
Wacht niet te lang met aanmelden voor deze unieke workshop want er is beperkt plaats!
Voor wie?
Deze workshop is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 14 jaar. Zowel beginners als mensen met tekenervaring zijn welkom.
Materiaal
Deelnemers dienen zelf hun (favoriete) tekenmaterialen mee te nemen. (geen acryl en/of olieverf)
Wanneer?
De workshops vinden plaats op woensdag 15 & 22 november. 14:00-16:30
(lichte uitloop is mogelijk)
Prijs
€30,- p.p. in totaal, de prijs is dus voor twee workshops. Dit is incl. een kopje koffie/thee en wat lekkers.
Aanmelden
Er is plek voor maximaal 15 deelnemers. Aanmelden kan door te mailen naar communicatie@hunebedcentrum.nl
(Bij aanmelden graag naam & telefoonnummer vermelden)