
Lezing: Alles over Hunebedden
Op dinsdagavond 2 november om 19.30 geeft Willem Donker een lezing over de hunebedden in Duitsland. In Duitsland liggen maar liefst 1350 hunebedden en Willem Donker heeft al deze hunebedden bezocht. Hij is daarmee de eerste persoon ooit die dit heeft gedaan. Hij heeft alles goed gedocumenteerd met foto’s en kaarten. Zijn gegevens worden momenteel verwerkt op het hunebednieuwscafe.nl.
Willem vertelt in zijn lezing over de hunebedden in Duitsland, zowel inhoudelijk als persoonlijk. Hij neemt ons mee in zijn wereld, over de avonturen die hij heeft beleefd tijdens het zoeken maar ook over de fascinatie die hij heeft voor deze oude monumenten van onze voorouders.
De lezing begint om 19.30 uur (vanaf 19 uur inloop) en eindigt om 22:00. Het kost 5 euro inclusief een kop koffie of thee. Aanmelden is voorlopig verplicht en kan door een mail te sturen naar communicatie@hunebedcentrum.nl. De meest actuele informatie vind u op onze website.
Lees hier een nieuwsbericht over Willem Donker in het Dagblad van het Noorden.
Coronamaatregelen per 25 september
Conform de richtlijnen van de museumvereniging werken we uitsluitend voor lezingen met Testen voor Toegang. Dit houdt in dat iedereen van 13 jaar en ouder een Coronatoegangsbewijs nodig heeft. Bij de balie wordt voordat je betaald, gecheckt of je Coronatoegangsbewijs in orde is. Hierbij vragen we om de volgende documenten:
- Coronatoegangsbewijs via de CoronaCheck-app of geprint op papier
- Legitimatiebewijs ter controle van de gegevens in het coronatoegangsbewijs
- Eventueel vrienden van het Hunebedcentrum pasje
Download de CoronaCheck-app en upload 1 van de volgende 3 bewijzen in de CoronaCheck-app:
- Een negatieve testuitslag van maximaal 24 uur oud. Je kunt een afspraak maken via de website van Testen voor Toegang.
- Een vaccinatiebewijs
- Een herstelbewijs van maximaal 6 maanden oud
Voor een geprint coronatoegangsbewijs klik je hier.