
Koken met de Burgemeester
In de zelfde week als de Dutch Food Week vindt de Regenboogweek plaats in onze gemeente. In deze week wordt de nadruk gelegd op kunnen zijn wie je wilt zijn en een respectvolle omgang met mens, dier en omgeving. Samen met Custom Cooking gaat burgemeester Jan Seton een ‘regenbooggerecht’ maken met lokale producten bij het Hunebedcentrum. Geïnspireerd door het koken uit het verleden wordt een proeverij georganiseerd.
Om de Regenboogweek en Koken met de burgemeester onder de aandacht te brengen hebben we een kleurplaat laten maken over bovenstaande thema’s met een leuke wedstrijd. Komen jullie ook langs om de regenboogstoof of pompoensoep met paddestoelen te proeven die Burgemeester Jan Seton en kinderburgemeester Lotte samen met Cittaslow supporter Custom Cooking maken?
Programma:
Overige activiteiten:
Vanwege oktober kindermaand is het Hunebedcentrum gratis te bezoeken deze dag voor kinderen tot en met 12 jaar. Daarnaast doet het Hunebedcentrum op 7 en 8 oktober ook mee aan Weekend van de Wetenschap. Dus er is extra veel te beleven.